Waitomo Retreat Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Als gasten in de 30 m² Waitomo Retreat Villa Hangatiki verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Woodlyn Park, dat op circa 4 km afstand ligt.

    Waitomo Big Bird & Miniature Animal Petting Farm kunnen gaten op 20 minuten van dit vakantiehuis vinden.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Tijdens een verblijf in de 2-slaapkamer Waitomo Retreat Villa kunnen gasten gebruikmaken van een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei om zelf te koken. Caves Motor Inn Restaurant biedt Europese gerechten aan en ligt binnen het bereik van deze villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00

    Kameropties bij Waitomo Retreat Villa Hangatiki

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Waitomo Retreat Villa Hangatiki Mensen foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Buitenkant foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Hostel Bedden foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Macro Details foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Voorzieningen foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Voorzieningen foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Kamer foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Toiletten foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Faciliteiten foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Hostel Bedden foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Waitomo Retreat Villa Hangatiki Kamer foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Logo foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Kamer foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Toiletten foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Faciliteiten foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Hostel Bedden foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Voorzieningen foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Andere info foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Buitenkant foto Waitomo Retreat Villa Hangatiki Buitenkant foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Waitomo Retreat Villa Hangatiki

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Waitomo Retreat Villa Hangatiki

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Waitomo Retreat Villa?
      Ja, een keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster, is beschikbaar in Waitomo Retreat Villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Waitomo Retreat Villa Hangatiki